0
اخبار

۰۱ دی ۱۳۹۷ - اخبار
حضور شهرآرا، در کنگره جهانی صنعت رستوران و فرانچایزینگ

شهرآرا با اپلیکیشن سفارش آنلاین اختصاصی رستورانی "فودیک" به عنوان یکی از محصولات آژانس دیجیتال مارکتینگ شهرآرا در کنگره جهانی رستوران و فرانچایزینک در کنار بزرگان و مشاهیر این صنعت حضور یافت.

هدف از حضور در این کنگره آگاه سازی فعالین صنعت رستوران و آشپزی از رشد تکنولوژی و و معرفی جایگاه اپلیکیشن های سفارش آنلاین غذا در جهان امروز بود.

دومين كنگره جهاني صنعت رستوران همراه با استادان و بزرگان صنعت رستوران كشور و نمايشگاه جانبي صنايع وابسته و تجهيزاتي رستوراني از تاریخ 26 الی 28 آذر در هتل همای تهران برگزار شد.

به واقع صنعت رستوران کشور با وجود رشد و پیشرفت های کمی در بعد فیزیکی در گوشه و کنار وکوی وبرزن و شهر و خیابان، نیاز به نوسازی بهبود و اصلاح و بازنوشت ساختاری در توسعه برند ، محصول ،کنترل ، مدیریت و درنهایت رهبری ایده آل کسب وکار دارد. در این حال رشد و تاثیر تکنولوژی در صنعت غذای جهان را نباید نادیده بگیریم. هم اکنون تکنولوژی ضلعی مهم در صنعت رستورنداری جهان است که باید در ایران هم مرود توجه قرار بگیرد.

بدون هیچ مبالغه‌ای کنگره جهانی صنعت رستـوران  و فرانچایزینگ پرچمدار تحقق تحول ورشد در کسب وکار رستوران داری ایران است . بیرق جنبش دستیابی این حوزه عظیم به لایه های بلوغ و بالندگی در دستان رهبران، متخصصان، مدیران و سرآشپزانی است که با خلق فرصت این رویداد ارزشمند، عالی ترین آموزش ها، راهبردها وتجربیات گرانبها را بر روی میز آراسته و اشتهاء آور کنگره جهانی صنعت رستوران و فرانچایزینگ گستردند.

سخنرانی مدیریت شهرآرا در کنگره جهانی صنعت رستوران و فرانچایزینگ

جناب آقای سامان ترابی صوفی، مدیریت آژانس دیجیتال مارکتینگ شهرآرا از سخنرانان کلیدی این کنگره بودند. ایشان در این سخنرانی به بررسی سه موضوع پرداختند:

1- اهمیت فروش آنلاین رستورانها در دوران بحران اقتصادی

2- مزایای فروش آنلاین برای مدیران رستورانی

3- رابطه فروش آنلاین با توسعه برند و فرانچایز

این رویداد در تاریخ 28 آذر 1397 با اهدای لوح  یادبود به شرکت کنندگان و تجلیل از چهره های برتر صنعت رستوران به اتمام رسید.