0
اخبار

۱۵ دی ۱۳۹۷ - اخبار
حضور شهرآرا در نوزدهمین رویداد بانی شهر رشت

نوزدهمین رویداد بانی شهررشت در تاریخ 12 دی ماه 1397 با حضور 3 استارتاپ مهم استان گیلان و مطرح کشور برگزار شد. اپلیکیشن سفارش آنلاین غذای نارنج که یکی از استارتاپ های آژانس دیجیتال مارکتینگ شهرآرا میباشد نیز از استارتاپ های مطروحه بود.  محمد ماهر، از بنیان گذاران اپلیکیشن نارنج در این رویداد حضور داشتند و درباره داستان پیدایش و رشد نارنج سخن گفتند.

رویداد بانی درست سه سال است که در شهر رشت توسط مهدی شهبازی برگزار میگردد. این رویداد با محوریت بررسی و شنیدن مسیر تولد یک استارتاپ موفق با حضور بنیان گذار آن استارتاپ برگزار.  اینبار هم 3 تن از کارآفرینان مهم استان میهمانان این رویداد بودند. این دوره از گردهمایی افراد استارتاپی، در ۱۲ دی مصادف با روز ملی رشت با هدف تقویت روحیه خودباوری در اکوسیستم کارآفرینی گیلان، با حضور ۳ استارتاپ معروف گیلانی در سطح کشور، برگزار شد.

رضا رضایی، بابک سهرابی و محمد ماهر، بنیان گذاران کافه کادو، جاجیگا و نارنج در حضور بیش از ۱۰۰ میهمان از سختی ها و زیبایی های مسیر موفقیت سخن گفتند و به پاسخگویی به سوالات پرداختند. در پایان برنامه از کیک تولد ۳ سالگی بانی به همراه عوامل اجرایی رو نمایی شد.

رویداد بانیرویداد بانیرویداد بانیرویداد بانی