0
اپلیکیشن

۰۷ آبان ۱۳۹۹ - اپلیکیشن
طراحی اپلیکیشن در گیلان |ساخت اپلیکیشن حرفه ای گیلان

طراحی اپلیکیشن در گیلان چند سالیست که مورد توجه اهالی کسب و کارهای مدرن و علاقمند به توسعه قرار گرفته است و اپلیکیشن های خوب و قدرتمندی در گیلان پدید آمده است. کسب و کارهای خدماتی ف رستورانی و فروشگاهی بسیاری روی به طراحی اپلیکیشن اختصاصی خود آوردند و در این بین اپلیکیشن های عمومی هم جای محکمی را در بین مردم به دست آوردند.

آژانس دیجیتال مارکتینگ شهرآرا از پیشروان طراحی اپلیکیشن در گیلان بوده است  و اپلیکیشن های اختصاصی و گروهی بسیاری را در استان گیلان و دیگر استان های کشور طراحی کرده است.

اپلیکیشن چیست و چه کاربردی دارد؟

اپلیکیشن چیست؟ شاید خیلی با واژه اپلیکیشن مانوس نباشید و یا شاید عمدتا از واژه اپ به جای اپلیکیشن استفاده میکنید. اپلیکیشن ها در لغت به معنای نرم افزار یا ابزاری هستند که در بستر ابزار دیجیتالی شما نظیر گوشی تلفن همراه، تبلت یا لپ تاپ اجرا میگردد. این ابزار دیجیتالی جهت انجام و یا سهولت در انجام برخی کارها و وظایف مورد استفاده انسان ها قرار میگیرند.

اپلیکیشن، پلی برای ورود به دنیای آنلاین کسب و کارها

اپلیکیشن ها فصل جدیدی در دنیای کسب و کارهای مدرن ایجاد کرده اند. اپلیکیشن ها با نفوذ به شخصی ترین و نزدیک ترین وسیله هر انسان، یعنی گوشی تلفن هوشمندشان نقشی تاثیرگذار بر زندگی آنها گذاشتند.

دیگر نمیتوان تغییراتی که تلفن همراه و اپلیکیشن در شیوه کسب درآمد و ارتباطات ایجاد کرده را انکار کرد. مردم زندگی خود را با تلفن همراهشان گره خورده میبینند، البته دور از انتظار هم نیست، طراحی اپلیکیشن موبایل انواع خدمات نظیر اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا، اپلیکیشن تاکسی اینترنتی، انواع اپلیکیشن فروشگاهی و ... وجود شرایط اورژانسی جامعه منجر به وابستگی شدیدی شده است که هر روز بیشتر و بیشتر میگردد.

به همین خاطر عموم مردم تقاضای بهبود هرچه بیشتر خدمات اینترنتی بر بستر اپلیکیشن را دارند و هر روز خواستار اپلیکیشن های خاص برای پاسخگویی به نیازهایشان هستند. همین امر سبب شده که کسب و کارهای متعددی تصمیم به طراحی اپلیکیشن حرفه ای کسب و کار خود بگیرند، و این یعنی انقلاب دیجیتال کسب و کارها.

امروزه ورود کسب و کارها به دنیای آنلاین و طراحی اپلیکیشن موبایل اختصاصی آن کسب و کار یا پیوستن به اپلیکیشن های گروهی تبدیل به موضوعی داغ در بین کسب و کارها شده است. اکثر کسب و کارها با در نظر گرفتن فعالیت رقبایشان و به منظور از دست ندادن پتانسیل داغ بازار آنلاین، اپلیکیشن خود را طراحی کرده اند.

 طراحی اپلیکیشن در گیلان به چه جایگاهی رسیده است؟

 طراحی اپلیکیشن در گیلان  به خصوص  هم همانند دیگر بخش ها و استان های کشور جایگاه خود را در بین کسب و کارها پیدا کرده است. هم اکنون بیزنس های بسیاری هستند که طراحی اپلیکیشن موبایل داشته اند و از طریق اپلیکیشن به ارائه خدمات آنلاین میپردازند. آژانس دیجیتال مارکتینگ شهرآرا به عنوان اولین شرکت پیشگام در حوزه طراحی اپلیکیشن در گیلان، اپلیکیشن های بسیاری را طراحی کرده است. 

اولین اپلیکیشن نامی این شرکت، اپلیکیشن سفارش آنلاین غذای رازقی است که با عنوان اولین اپلیکیشن رستورانی و  اپلیکیشن سفارش آنلاین غذای شمال کشور شروع به فعالیت کرد و پس از آن اپلیکیشن سفارش آنلاین غذای گروهی نارنج متولد شد. این اپلیکیشن با استقبال بسیار بالایی همراه شد و هم اکنون در قالب سوپر اپلیکیشن نارنج فعالیت میکند. نسخه های متعددی از اپلیکیشن نارنج و فودیک به استان های مختلف فروخته شده و در این بین شهرآرا به حوزه طراحی اپلیکیشن های بیمارستانی،طراحی اپلیکیشن آزمایشگاهی، فروشگاهی و اپلیکیشن  آموزشگاهی نیز ورود کرد و اپلیکیشن های بسیاری را طراحی نمود. با ورود به بخش نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن در وبسایت آژانس دیجیتال مارکتینگ شهرآرا میتوانید نگاه مفصلی به محصولات شهرآرا در سه بستر اندروید، IOS و وب اپ داشته باشید.

طراحی اپلیکیشن منجر به بهبود کارآیی کسب و کارها میگردد

اپلیکیشن ها در روزهای مهم و فورث ماژور کرونا به داد کسب و کارها رسیدند و نقشی حیاتی در بقای آنها ایفا کردند. مردم هم بیش از گذشته به ارزش کسب و کارهای آنلاین و سهولت استفاده از اپلیکیشن ها پی بردند. همین موضوع سبب ایجاد نگاهی تازه به مبحث فروش و ارائه خدمات آنلاین گردید. هم اکنون توجه کسب و کارها به تولید اپلیکیشن اختصاصی بیش از گذشته شده است و کسب و کارها تلاش دارند تا اپلیکیشن اندروید و IOS خود را به بازار عرضه کنند. فرقی ندارد صاحب کسب و کاری سنتی باشید یا مدرن. کسب و کارتان مشتریان B2B  داشته باشد یا  B2C، کسب و کاری نوپا داشته باشید یا جاافتاده، مشتریان بسیاری داشته باشید یا اندک. در هر صورت اپلیکیشن مسیری جدید در کسب و کار شما ایجاد میکند و طیفی جدید از مشتریان و سیستم ارائه دهی خدمات را به شما ارائه میدهد. با اپلیکیشن میتواندی بازاری جدید بسازید و شاخه ای از خدمات بیزنستان را در این بخش پیاده سازی کنید.

طراحی اپلیکیشن و به نوعی دیجیتال سازی کسب و کارها مزایای بسیاری دارند، که مهم ترین و اولین تاثیر آن هم افزایش بهره وری میباشد. به عنوان مثال حتی در مدیریت فرآیند فروش، رفتار مشتریان، سیستم سفارش گیری میتوان گزارشات مفیدی دریافت کرد و آمار سازمان یافته ای از فعالیت ها را مشاهده کرد.

یکی دیگر از مزایای استفاده از اپلیکیشن بهبود ارتباط با مشتریان است. اپلیکیشن ابزاری ارتباطی جهت دسترسی سریع به مشتریان و ارائه آفرها و پیشنهادات خاص به آنهاست. همه میدانیم که مبحث جذب و نگهداشت مشتری از داغ ترین موضوعات مدیریت یک کسب و کار است و اهمیت این موضوع با استفاده از اپلیکیشن میتواند پررنگ تر شود. اپلیکیشن جزئیات ریزی از رفتار و دیتابیس مشتریان را در اختیار میگذارد و منجر به شناخت عمیقی از آنان میگردد. این جزئیات در تصمیم گیری های آتی یک کسب و کار و اجرای استراتژی ها میتواند بسیار مفید باشد. همچنین قابلیت هایی نظیر امکان ارسال ناتیفیکیشن و ارسال پیام از جزئیات قابل توجه ای است که تنها یک اپلیکیشن میتواند آنرا به مشتریان ارائه دهد.

همراهی 24 ساعته با مشتری از دیگر مزایای اپلیکیشن است. ما در روزگار شلوغی زندگی میکنیم، افراد در شبانه روز با المان ها، برندها و مطالب بسیاری مواجه میشوند. این شدت از شلوغی در دنیای پرهیاهوی امروز باعث میشود که مدت زمان به خاطرسپاری موردی بسیار کم شود. اپلیکیشن برگ برنده ای برای کسب و کارهایی است که میخواهند برند خود را ماندگار کنند و در ذهن مخاطبینشان جا خوش کنند. اپلیکیشن در نزدیک ترین وسیله همراه افراد لانه میکند و با همراهی 24 ساعته مخاطبین شما فرصتی را برایتان فراهم میسازد که به صورت دایم همراه آنها باشید. آژانس دیجیتال مارکتینگ شهرآرا خدمات گسترده دیگری نیز ارائه می دهد که یکی از آن ها طراحی هویت بصری است.

با طراحی اپیکیشن برای کسب و کارتان بروز باشید و با زمان حرکت کنید

اپلیکیشن ها موفق شده اند جایگاه خود را در میان مردم به خوبی پیدا کنند و همین موضوع موجب تغییر شیوه کسب و کارها شده است. با طراحی اپلیکیشن فصل جدیدی از شکوفایی کسب و کارتان را تجربه خواهید کرد، اما پیش از هرچیزی باید برای مارکتینگ و توسعه آن اپلیکیشن برنامه ریزی داشته باشید. در واقع مشاروه مارکتینگ یک اپلیکیشن بسیار اهمیت کمتری از کیفیت و خدمات اپلیکیشن ندارد.

آژانس دیجیتال مارکتینگ شهرآرا پیش از هر موضوعی در سیستم طراحی اپلیکیشن به جاانداختن آن در بازار هدف مورد نظر میاندیشد. پیشنهاد آژانس دیجیتال مارکتینگ شهرآرا به عنوان یکی از بنیان گذاران و پیشروان صنعت طراحی اپلیکیشن در گیلان، مشاوره طراحی اپلیکیشن، قبل از اقدام به هرکاریست.

دامنه خدمات طراحی اپلیکیشن در گیلان در آژانس دیجیتال مارکتینگ شهرآرا

 

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در گیلان

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در صنف های مختف همیشه از پرطرفدارترین فیلدهای طراحی اپلیکیشن حرفه ای بوده است. عموما مشتریان این دسته صاحب کارگاه تولید و یا فروشگاه فیزیکی فروش محصول خاصی هستند و با راه اندازی اپلیکیشن فروشگاهی خود تلاش دارند تا محصولات خود را به روشی ساده به مشتریان آنلاین خود بفروشند. آژانس دیجیتال مارکتینگ شهرآرا طراحی اپلیکیشن فروشگاهی متعددی را در کارنامه کاری خود دارد.

طراحی اپلیکیشن رستورانی در گیلان

طراحی اپلیکیشن رستورانی همانطور که گفته شد از اولین تجارب طراحی اپلیکیشن تخصصی آژانس دیجیتال مارکتینگ شهرآراست. که به جرات بهترین تجربه های تولید چه در بخش خصوصی و چه در بخش عمومی را در استان گیلان رقم زده است.

 

طراحی اپلیکیشن آموزشی و آموزشگاهی در گیلان

طراحی اپلیکیشن آموزشی و آموزشگاهی از دیگر خدمات طراحی اپلیکیشن آژانس دیجیتال مارکتینگ شهرآرا در استان گیلان میباشد. شهرآرا در این حوزه محصولات اختصاصی خاص و ویژه ای دارد که به نوبه خود جزو بهترین ها در کشور هستند.از نمونه اپ های آموزشی میتوان به اپلیکیشن آموزشگاه سفیر اشاره کرد.

 

طراحی اپلیکیشن بیمارستانی و درمانی در گیلان

طراحی اپلیکیشن بیمارستانی قائم و همچنین طراحی اپلیکیشن دکتر ویشکایی از نمونه طراحی اپلیکیشن در آژانس دیجیتال مارکتینگ شهرآراست.

 

طراحی اپلیکیشن سرگرمی در گیلان

اپلیکیشن ها تنها در حوزه خدمت رسانی نیستند. نگاهی به گوشی تلفن همراه خود بیاندازید. چند اپلیکیشن سرگرمی دارید؟ یکی از مهم ترین رسالت های اپلیکیشن های تلفن همراه سرگرمی است. آژانس دیجیتال مارکتینگ شهرآرا تجربه خاصی در حوزه طراحی اپلیکیشن های سرگرمی دارد.

 

طراحی اپلیکیشن سازمانی در گیلان

همانطور که گفتیم اپلیکیشن ها میتوانند برای مدیریت کسب و کار نیز مورد استفاده قرار گیرند. شرکت های بزرگ تولیدی، صنعتی و یا خدماتی با ساخت اپلیکیشن های درون سازمانی میتوانند فرایند فعالیت ها، ، همکاری پرسنل، تولید و ... کسب و کار خود را با دقت آنالیز و مدیریت کنند.