0
تبلیغات

۰۸ دی ۱۳۹۹ - تبلیغات
ساخت تیزر تبلیغاتی در گیلان رشت|شهرآرا

تیزر تبلیغاتی در گیلان رشت

تیزر تبلیغاتی در رشت گیلان امروزه محصولات متنوعی روانه بازار شده‌اند و به همین میزان تنوع طلبی افراد نیز افزایش پیدا کرده است. بنابراین بایستی به دنبال راهی متنوع‌تر و جذاب‌تر برای جذب مشتری و افزایش فروش بود. راهی که باعث شود در میان این همه محصولات و خدمات متنوع و گوناگون، مخاطبین نسبت به شما کنجکاوی پیدا کنند و جدیدترین فعالیت هایتان را پیگیری کنند. هیج چیزی بهتر از تیزرهای تبلیغاتی در رشت نمی‌تواند کنجکاوی ما را تحریک کند. علاوه بر این تیزر تبلیغاتی می تواند وسیله‌ای برای انتقال پیام شما باشد.

 

تیزر تبلیغاتی یک شیوه حرفه‌ای و جذاب برای جلب نظر مخاطبین است که معمولاً به صورت تلویزیونی، رادیویی، چاپی و... دیده می‌شود. ایجاد کنجکاوی مهمترین ویژگی یک تیزر تبلیغاتی خوب است.

نمونه هایی از تیزر های تبلیغاتی شهرآرا:

تیزر تبلیغاتی سالن زیبایی عروس ایران
 

 

چرا برای کسب و کار خود به تیزر تبلیغاتی نیاز دارید؟

تیزرهای تبلیغاتی با بهره گیری از تجهیزات حرفه‌ای می‌توانند بسیار جذاب‌تر از سایر روش‌های تبلیغاتی باشند و با تبدیل مخاطب به مشتری، خدمت بزرگی در حق کسب و کارتان کند. از طرفی دیگر این شیوه تولید و طراحی آگهی تلویزیونی و ویدئوهای تبلیغاتی بسیار انعطاف‌پذیر است و بسته به بودجه‌تان راه حل‌های به صرفه‌ای را در اختیارتان می‌گذارد. اخیراً به دلیل افزایش محبوبیت شبکه‌های اجتماعی و قابلیت‌هایی که این پلتفرم‌ها دارند در کنار ساخت تیزر موشن گرافیک در رشت و موشن گرافی در گیلان، ساخت تیزر شبکه‌های اجتماعی در رشت، ساخت تیزر تبلیغاتی برای اینستاگرام در رشت نیز رواج زیادی یافته است. از جهتی تیزرهای تبلیغاتی قدرتی عجیب در ایجاد حس خوب در مخاطب دارند که به دنبال آن با جذب مشتری و تبدیل مخاطب به مشتری کمک شایانی به افزایش فروش و شناخته شدن برند خدمات و  به عبارتی به برندسازی کمک می‌کنند.

از آنجا که دیده شدن در پلتفرم‌های معتبر یکی از راه‌های کسب اعتبار محسوب می‌شود، این شیوه تبلیغاتی به برند و کسب و کارتان وجهه و اعتبار می‌بخشد. همه گروه‌های سنی به تماشای تیزرهای تبلیغاتی علاقه نشان می‌دهند که این یعنی با ساخت و طراحی آگهی‌های تلویزیونی و تبلیغات ویدئویی طیف وسیعی از اقشار جامعه را پوشش دهید و در جامعه شناخته شوید. از طرفی دیگر افراد معمولاً در مورد تیزرهای تبلیغاتی با دوستان و آشنایان خود صحبت می‌کنند که این خود نوعی تبلیغ دهان به دهان به حساب می‌آید و اثر بخشی تبلیغاتتان را دو چندان می‌کند.

ویژگی‌های یک تیزر تبلیغاتی خوب در رشت گیلان کدامند؟

 • خلاقیت یکی از مهمترین ویژگی‌های یک تیزر تبلیغاتی خوب است.
 • یک تیزر تبلیغاتی خوب احساس کنجکاوی افراد را تحریک می‌کند و آن‌ها را به فکر وا می‌دارد.
 • در زمان کوتاهی پیام خود را به درستی به مخاطب منتقل می‌نماید. همچنین آگاهی بخشی یکی دیگر از ویژگی‌های یک تیزر تبلیغاتی خوب است.  
 • سلیقه و خواسته مشتری و مخاطب را مد نظر می‌گیرد.
 • به واقعیت نزدیک است.
 • یک تیزر تبلیغاتی موفق، سریع نتیجه می‌دهد و دهان به دهان می‌چرخد.
 • دیگر رقبا را به چالش می‌کشد و به نوعی یک فضای رقابتی ایجاد می‌کند.
 • و...

 

پروسه انجام و ساخت یک تیزر تبلیغاتی

یک تیزر تبلیغاتی برای کسب موفقیت و ایده آل بودن بایستی پروسه دقیقی را طی کند. ما در مجموعه دیجیتال مارکتینگ شهرآرا مفتخریم که با صرف زمان لازم پس از انجام بررسی‌های دقیق، پروسه‌ای که جهت درخشش یک تیزر تبلیغاتی لازم است را شناسایی و پیاده‌سازی کرده ایم. این پروسه مطابق استانداردهای روز و جهانی است. بیایید نگاهی بر روی این پروسه داشته باشیم:

 

 1. تعریف پروژه و اهداف آن

برای ساخت و طراحی تیزرهای تبلیغاتی از جمله آگهی تلویزیونی و ویدئوهای تبلیغاتی در گام اول بایستی تعریفی از پروژه و اهداف مدنظر آن داشت. تا زمانی که تعریفی درست از یک پروژه و اهداف آن تعیین نشود، نتایج پایانی نمی‌تواند قانع کننده و ایده آل باشد؛ چرا که زیربنای کار اساساً درست ایجاد نشده است و دید دقیقی از نحوه کار و نتایج مورد نظر وجود ندارد و نمی‌توان انتظار داشت چنین پروژه‌ای به موفقیت برسد.

 1. تهیه و تایید طرح و سناریو

حالا که دید واضحی از اهداف پروژه به دست آمده است با اطمینان و آرامش خاطر بیشتری می‌توان وارد مرحله بعدی شد. در گام بعدی طرح و سناریو تیزر تبلیغاتی، تهیه و پس از مطرح نمودن آن با کارشناسان ماهرِ تیم تبلیغاتی و مشتری می‌توان به یک توافق نظر رسید و سناریوی ایده‌پردازی شده را تایید کرد. در واقع در این مرحله بسته به هدف مورد نظر برای تیزر تبلیغاتی داستانی ساخته می‌شود که به وسیله آن پیام به مخاطبین نتقال داده می‌شود؛ بنابراین اهمیت این مرحله را نمی‌توان دست کم گرفت.

 همچنین در این مرحله بایستی لوکیشن، بودجه، مسائل مربوط به تدوین، بازیگران و دست اندرکاران نیز مدنظر گرفته شوند.

 1. پیش تولید محصول

در مرحله بعدی بایستی ایده‌های روی برگه را عملی کرد و پیش تولید محصول را ساخت. پیش تولید تیزر تبلیغاتی برحسب هدف از پروژه بایستی پیام اصلی را به بیننده منتقل کند.

 1. تولید محصول

در مرحله بعدی مجدداً جلسه‌ای تشکیل می‌شود و پس از بررسی روند کار، جهت تایید مسیر کار و تغییراتی که بایستی اعمال گردد، توافق لازم به دست می‌آید. پس از رسیدن به توافق، تیزر تبلیغاتی مو به مو طبق برنامه تولید می‌شود.

 1. انتشار محصول

قبل از انتشار محصول بایستی کار مونتاژ، تدوین، صداگذاری، گرافیک و جلوه‌های ویژه، هماهنگی صدا و تصویر انجام گیرد. پس از آماده شدن تیزر تبلیغاتی، وقت انتشار آن فرا می‌رسد. قطعاً این میزان تلاش و ریزبینی، حاصلی جز موفقیت نخواهد داشت.

 هزینه و تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی در گیلان رشت

 هزینه و تعرفه ساخت یک تیزر تبلیغاتی کلیپ و ویدئوی تبلیغاتی در گیلان به عوامل مختلفی بستگی دارد و تعرفه بسته به این عوامل بسیار متغیر است؛ اما به طور کلی می‌توان گفت که نوع و کیفیت تجهیزات مورد استفاده در تولید تیزرهای تبلیغاتی، میزان تجربه و شهرت دست اندرکاران و بازیگران، لوکیشن، جلوه‌های ویژه و مدت زمان تیزر مهمترین عوامل تعیین کننده هستند. آژانس دیجیتال مارکتینگ شهرآرا با در نظر گرفتن همه این عوامل بهترین و مقرون به صرفه‌ترین بسته پیشنهادی را به شما ارائه می‌کند.
 

 جمع بندی و نتیجه گیری

بدون شک شما هم این مسئله را تایید می‌کنید که در دنیای امروز جذابیت حرف اول را در تبلیغات می‌زند. تولید و طراحی تیزر تبلیغاتی یکی از شیوه‌های تبلیغاتی است که با ایجاد حس خوب در مخاطب و انتقال پیام شما، به طرز باور نکردنی به جذب مشتری و افزایش فروش کمک می‌کند. نیازی به یادآوری این نکته نیست که ایجاد هویت برای برند تا چه حد دشوار و زمان بر است. پس پیشنهاد می‌کنیم در هنگام ساخت تیزر تبلیغاتی برای دیجیتال مارکتینگ خود به هیچ وجه بر روی هویت برند خود ریسک نکنید و به دنبال همراهی قابل اعتماد برای طی این مسیر پرتلاطم باشید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ شهرآرا سال‌هاست که ساخت تیزر تبلیغاتی با متدهای جدید را سرلوحه کار خود قرار داده و با بهره گیری از هوش و خلاقیت تیم برجسته و باتجربه خود به ساخت و طراحی تیزر تبلیغاتی، ساخت تیزر شبکه‌های اجتماعی، ساخت تیزر موشن گرافیک و آگهی تلویزیونی پرداخته است. بسیاری از برندهای بزرگ به ما اعتماد کرده‌اند و طعم موفقیت را در کنار ما چشیده اند. در صورت تمایل می‌توانید با مراجعه به وب سایت آژانس دیجیتال مارکتینگ شهرآرا، تعدادی از تیزر و آگهی‌هایی که تولید کرده‌ایم را ببینید.